Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2015

Ο Αλμπάνης στο 90' «καθάρισε» το Γριζάνο (ΦΩΤΟ)

Δεν κατάφερε για ακόμη μια αγωνιστική να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης η ομάδα του Γριζάνου, που αν και προηγήθηκε στο 40'ο λεπτό της αναμέτρησης με ωραία εκτέλεση
πέναλτι του Κουκούδα, τελικά έχασε με σκορ 1-2 χάρη στα τέρματα του Σιούτα στο 55'ο λεπτό με πέναλτι και σουτ του Αλμπάνη στο 90'ο λεπτό της αναμέτρησης. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι των φιλοξενούμενων αλλά στο δεύτερο οι ρόλοι αντιστράφηκαν και το Καστράκι πήρε μια πολύτιμη νίκη. Έντονα παράπονα υπήρξαν και από τους δεκάδες θεατές της αναμέτρησης όταν ο προπονητής της "Μπάρτσας" κ. Τέγος έκανε αλλαγή τον Κουκούδα στο 80'ο λεπτό και ενώ ήταν από τους κορυφαίους του αγώνα!

Το πέναλτι που εκτέλεσε ο Σιούτας

Το πέναλτι του Κουκούδα

Αρκετοί φίλαθλοι από Ζάρκο και Φαρκαδόνα παρακολούθησαν την αναμέτρηση

Ο Μπόμπολας δεν απειλήθηκε ιδιαιτέρως σήμερα αλλά στα πρώτα λεπτά έσωσε εξ' επαφής τετ-α-τετ